کتاب صوتی «روحیه سازی» با صدای خسرو شکیبایی

|50320711|goq|خرید:|همانگونه که جسم، ویتامین می طلبد و اگر از طریق عادی و طبیعی به دست نیاید، باید قرص یا آمپول آن را خورد یا تزریق کرد،روح نیز برای تقویت خود نیاز به ویتامین دارد. این مجموعه به معرفی 10 ویتامین روح می پردازد که با بهره گیری از آن روانی روان و زندگی شاد...
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع کتاب صوتی «روحیه سازی» با صدای خسرو شکیبایی می باشد.

همانگونه که جسم، ویتامین می طلبد و اگر از طریق عادی و طبیعی به دست نیاید، باید قرص یا آمپول آن را خورد یا تزریق کرد،روح نیز برای تقویت خود نیاز به ویتامین دارد. این مجموعه به معرفی 10 ویتامین روح می پردازد که با بهره گیری از آن روانی روان و زندگی شادی خواهید داشت.


بر پیشانی این مجموعه نوشته بودیم «روان خود را روان کنیم». چند نفری از همفکران با کلمه «خود» مخالف بودند، می گفتند چرا فقط روان خود؟ چرا فقط خود؟ همه باید بتوانند علاوه بر خود، روان خانواده، همکاران و اطرافیان را نیز روان کنند، پویا کنند، جاری کنند. پس نوشتیم «روان را روان کنیم». نپرسید مگر روان، روان نیست. جوابش را خوب می دانید. گاهی اوقات کلید می کنیم، در شکست ها گیر می کنیم، در اشتباهات. در نگاه های منفی به زندگی، در نگرش خود می مانیم. بر خلاف ملاصدرا که هر از چند گاه سر خود را تکان می داد تا ذهنش نو و خلاق شود، در گذشته و کهنه باقی می مانیم.


در این موقع دیگر روانمان روان نیست. یعنی شرایط سلامت روانی فراهم نیست.


این مجموعه با استفاده از آخرین تکنیک های روانشانسی و بهره گیری از تجربیات عملی گروهی کارشناسان و دردشناسان تهیه شده است تا «ویتامین روح» باشد. تا کمکی باشد برای روان کردن روان ها.


این مجوعه «روحیه سازی» است. چرا که برای موفقیت، برای محبوبیت، برای آرامش، برای سلامت و برای لذت بردن از زندگی باید همواره روحه داشت. به بیان دیگر روان را روان کرد.


اکنون این مجموعه کم نظیر و کمیاب با صدای گرم و دلنشین مرحوم خسرو شکیبایی در اختیار شما قرار گرفته است تا با شنیدن آن تکنیک هایی برای ارتقاء کیفیت روح و روان خود بدست آورید. این مجموعه را با علاقه بشنوید و به دوستان خود توصیه کنید.